víkendové pobyty v lázních

Bojnice

První písemná zpráva o existenci města Bojnice je z r. 1113, další vývoj města a regionu je spjat s mnoha šlechtickými rody, výstavbou dnes velmi známého a populárního zámku a hlavně také díky existenci léčivých termálních pramenů. Jejich zdokumentovaná historie sahá do 16. stol, rozvoj lázně zažívají na přelomu 19.-20. stol, kdy gróf Ján Pálfy provedl rekonstrukci zámku a lázní. Novodobý rozvoj lázní je spjat i s majitelem Janem Baťou (30.-léta min. stol). Až v r. 1959 dostaly lázně statut lázeňského města. Dnešní lázně představují uzavřený areál, který je zasazen do lesní a parkové krajiny, plné zeleně, ptactva a klidu, kde jsou velmi citlivě umístěny jednotlivé ubytovací či lázeňské objekty. Procházkou areálem můžete obdivovat jeho krásu s úchvatnými zákoutími, jezírka a další vodní plochy, stylových restaurační zařízení aj. Vlastní panorama Bojnice s pohádkově krásným zámkem je všem dobře známá, nyní nově doplněna o siluetu „Čajky v oblacích“ – moderní vyhlídková věž. Vzdálenost těchto lázní od Prahy je 393 km, od Brna 187 km, od Ostravy 169 km.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Bojnice
Oslavte příjemně příchod nového roku a zároveň dopřejte revitalizaci svému tělu a odpočinek své mysli. Skvělý 6 denní pobyt s plnou penzí a pocedurami v ceně a navíc se Silvestrovským programem vám určitě prospěje,

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Přírodní, léčivá, hydrogen-uhličitanovo-síranová a vápanito-rořečnatá voda s teplotou 28–52 °C, vyvěrající z 9 pramenů.

Léčebné metody:

Koupele v různých termálních bazénech, podvodní masáže, perličkové, uhličité a vířivé koupele, hydrokineziterpaie, skotské střiky, léčebná tělesná výchova, mechanoterapie, reflexní léčba (masáže: klasické, reflexní, vibrační, podvodní, manipulační léčba), akupunktura, termo-terapie (parafango, parafinové a rašelinové zábaly a obklady, solux, diatermie), elektro-léčba, světlo-léčba, kyslíková terapie, doplňkové léčby (solná jeskyně, vodní aerobic, terénní kúry, nordic walking aj.)

Indikace:

Nemoci pohybového ústroji (revmatické, degederativní, pozánětlivé, pourázové a pooperační stavy aj.), nemoci nervové (stavy po zánětech centrálního a periferního nervového systému, pooperační stavy, stavy po cévních mozkových příhodách, ischias aj.).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2