víkendové pobyty v lázních

Dudince

Lázně Dudince najdete východně od Bratislavy a jižně od Banské Bystrice. Vlastní lázně leží v nadmořské výšce 140 m.n.m. a vyznačují se stabilním teplým klimatem s největším počtem slunečných dní v roce na Slovensku. Historie lázní sahá až do doby Římanů, po kterých zůstalo celkem 32 kamenných římských bazénů. Velký rozmach lázeňství nastal v Dudincích po r. 1960, kdy byla postavena řada nových lázeňských domů a Dudince se od té doby až do dnešních dnů staly významným a uznávaným lázeňským místem, vybudovaným na vědeckém hydrogeologickém a medicínském základě.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Dudince

Prodloužený léčebný víkend

4 dny / 3 noci / plná penze
Nabitý prodloužený víkend léčebnými procedurami. 4 dny ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídkou s konzultací Vašich obtíží a pak už 7 vybraných léčebných procedur dle doporučení lékaře. K tomu můžete využívat vnitřní vířivý bazén Wellnea a od května do listopadu i venkovní bazén (dle počasí).

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Přírodní léčivá dudinská voda vyvěrá při teplotě 28,5 °C - voda se nachází v hluboce položeném podzemním prostoru, cirkuluje do velkých hloubek, ve kterých se neustále ohřívá. Složením je to sirovodíková kyselka, obsahující množství stopových prvků - hořčík, fluór, bróm, bór, draslík, aj. V evropském měřítku se jedná o ojedinělé složení s obsahem sirovodíku (vysoká účinnost na poškozené chrupavky a kosti) a oxidu uhličitého (vysoká účinnost na léčbu srdce, cév a krevního oběhu). Částečně se dudinská voda aplikuje jako pitná kúra.

Léčebné metody:

Minerální koupele - vanové koupele při teplotě 34-38 °C, podvodní masáže, vířivé koupele, skotské střiky, šlapací koupel aj. pohybová léčba (klasické masáže, reflexní masáže aj.), parafínové zábaly, rašelinové zábaly, elektroléčba vč. magnetoterapie.

Indikace:

Nemoci pohybového aparátu (páteř, klouby, svaly), neurologické choroby (centrální a periferní nervový systém), srdeční a cévní onemocnění (infarkt, ischemické choroby srdce a periferních cév), Bechtěrevova nemoc, revmatická artritida.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2