víkendové pobyty v lázních

Lúčky

Lázně Lúčky se nacházejí západně od masívu Vysokých Tater, asi 14 km od Ružomberka, na rozhraní Oravy a Liptova. Lázně leží na jižním úpatí vrcholu Choč, v nadmořské výšce 621 m, v příznivé klimatické oblasti tatranského horského pásma. Vlastní lázně nabízejí mnoho příležitostí pro rekreační turistiku (vrchol Choč, travertinové vodopády aj.), v blízkém okolí je pak možno navštívit množství atrakcí (Liptovská Mara, termální koupaliště Bešeňová, Oravský hrad a Oravská přehrada, velmi známý a oblíbený Aqua Park Tatralandia), jakož i další známá horská střediska.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lúčky

Zdravý víkend 2 noci

3 dny / 2 noci / plná penze
Víkendový pobyt k dobití baterií. Zdravý víkend na Slovensku v lázních Lúčky se 3 procedurami za pobyt, jedním vstupem do Vitálního světa (sauny) a denním vstupem do vnitřního (1 hodina), nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze tří hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Zdravý víkend 3 noci

4 dny / 3 noci / plná penze
Čtyřdenní pobyt se 4 lázeňskými procedurami a s mnohem více v slovenských lázních Lúčky. Dále si můžete užít 1x vstup do Vitálního světa – sauny, a denním vstupem do vnitřního (1 hodina), nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Hlavním léčivým zdrojem je pramen Valentin o teplotě 32 °C, který je charakterizován jako lehce mineralizovaná, sirnato-hydrouhličitanová voda, která je v přírodní formě využívána v bazénu, po dalším ohřevu pak ke koupelím. Dalším léčivým zdrojem je rašelina.

Léčebné metody:

Termální bazén, koupele (minerální, perličkové, aromatické aj.), zábaly (rašelinové, parafínové), masáže (klasické, podvodní, lávovými kameny), skotské střiky, elektroléčba (diadynamické proudy, ultrazvuk, solux, horské slunce aj.), plynové injekce, léčebný tělocvik.

Indikace:

Nemoci pohybového ústrojí, ženské nemoci, léčba sterilit.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2