víkendové pobyty v lázních

Sklené Teplice

Sklené Teplice leží ve středním Slovensku, na úpatí Štiavnické vrchoviny mezi Hliníkom na Hronom a Banskou Štiavnicí. Obec s cca 450 obyvateli píše svoji historio od 14. století, kdy zde u potoka Teplá byla postavena sklárna a v 16. století dnes již zaniknutý hrad nad obcí. Díky místní těžbě stříbra se zde v r. 1786 konal mezinárodní kongres báňských a hutnických odborníků.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Sklené Teplice
Sklené Teplice / Lázeňský dům Goethe ***

Relaxační víkend pro dva

3 dny / 2 noci / plná penze
Vezměte svůj protějšek a vyrazte si užít relaxační víkend s lázeňským programem na Slovensko do lázní Sklené Teplice. Na pokoj dostanete láhev sektu, mísu s ovocem a pak to začne. Jeskynní koupel, klasická masáž, sauna pro 2 s další lahví sektu a volný vstup do fitness a na masážní stroje.

Cena zahrnuje

Víkendový pobyt

3 dny / 2 noci / plná penze
Parenica není pouze název Slovenského sýru, ale i název pro jeskynní koupele v lázních Sklené Teplice na Slovensku. A víkendový pobyt zde byste si neměli nechat ujít. Dále si užijete masáž, termální koupel, nebo Banský kúpel, vodoléčbu, nebo rašelinový obklad a další možnosti lázeňských radovánek.

Cena zahrnuje

Lázně na zkoušku

4 dny / 3 noci / plná penze
Čtyřdenní pobyt na Slovensku v lázních Sklené Teplice s lékařskou prohlídkou a pěti procedurami v návaznosti na doporučení lékaře. K tomu můžete využít volný vstup do fitness a masážně rekondiční stroje. Ubytování v jednom ze čtyř lázeňských domů, dle Vašeho výběru s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Sedm síranovo-hořečnato-vápenatých pramenů o teplotě 36 - 53 °C.

Léčebné metody:

Koupele v termální vodě - vnitřní a venkovní bazény (celoročně), dále koupele (perličkové, vířivé), masáže (klasické, relaxační, Thajské), léčebný tělocvik, elektroterapie, rašelinové a parafínové zábaly, plynové injekce, terapie za pomoci moderních přístrojů.

Indikace:

Nemoci pohybového aparátu (revmatická onemocnění, artrózy, poúrazové a pooperační stavy), nemoci nervové.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1