víkendové pobyty v lázních

Vyšné Ružbachy

Lázně Vyšné Ružbachy (623 m.n.m) vznikly na vydatných minerálních pramenech v dolině Zálažného potoka. Historie lázní sahá do 13.stol. a již v 16.stol. nastal „Zlatý věk“, kdy polský král Kazimír jmenoval grófa Sebastiana Ľubomirského za dědičného starostu, který začal se stavbou prvních lázeňských budov.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Vyšné Ružbachy
Vyšné Ružbachy / Grand hotel Strand ****

Wellness pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Pojeďte si užít víkend, či jakékoliv jiné tři dny do Slovenských lázní Vyšné Ružbachy. K pobytu s polopenzí v Grand hotelu Strand **** budete mít navíc celodenní vstup do Aqua Thermal Wellness, najdete zde bazén 34°C, thermal jacuzzi, parní bylinnou saunu, finskou i infra saunu a ochlazovací bazén.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

hlavním přírodním léčivým zdrojem jsou prameny – slabě mineralizované, hydrogenuhličitanové, vápanatohořečnaté vody.

Léčebné metody:

Vodoléčba: hypertermický sedací bazén 36 °C, rehabilitační plavecký bazén, masážní bazén, vanové koupele (uhličité, perličkové, šlapací, vířivé), skotské střiky, podvodní masáž, sauna.

Fyzikální terapie: masáže, lymfodrenáž, parafínové zábaly, plynové injekce, tělocvik – cviky na páteř, uvolňovací cviky, kardiovaskulární rehabilitace, monitorový zátěžový tělocvik, fitness, hipoterapie - jízda na koni aj.

Psychoterapie: muzikoterapie, relaxace.

Elektroléčba: magnetoterapie, laser, ultrazvuk, biolampa, solárium aj.

Indikace:

Srdečně-cévní onemocnění, duševní choroby, onkologické nemoci, netuberkulózní onemocnění dýchacích cest, ženské nemoci – klimakterický syndrom, nemoci z povolání.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2