víkendové pobyty v lázních

Laško

Lázně Laško (ca. 5 tis. obyvatel) se nachází asi 65 km jihozápadně od jeho centra Mariboru asi 12 km o městečka Celje. Moderní areál Thermana Laško je situován v krásném údolí na břehu řeky Savinja, nedaleko starého města, ale zároveň je obklopen nedotčenou přírodou, která láká k pěším túrám a hlavně pak k cyklistickým výletům. Místní kraj má bohatou historii, je možné navštívit množství historických památek, hradů a zámků (kupř. hrad Tabor, vč. věhlasné restaurace Pavus). Léčivé prameny, jejichž léčivou sílu znali již staří Římané, učinily z regionu místo, kam lidé jezdí za zdravím už odpradávna. Termální voda má příjemných 32-34 °C a díky vysokému obsahu vápníku, sodíku a hořčíku má prospěšné účinky na regeneraci celého těla i mysli.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Laško

Laško

Město Laško se také chlubí zdroji kvalitní pitné vody, které se využívá m.j. k výrobě místního stejnojmenného piva. Tento lahodný produkt se vaří v pivovaru Laško již od roku 1825. Pokud chcete ochutnat místní speciality kromě piva, nabízí se Vám v okolí mnoho producentů místních specialit (bylinkové farmy, včelaři aj.).

Vzdálenost Laško z Prahy je 640 km, z Brna 445 km a z Ostravy 620 km.

Léčivé zdroje:

Izotermální prameny s teplotou mezi 32-34 °C s obsahem draslíku, hořčíku a sodíku, sulfátů a chloridů, kyseliny boru a křemíku.

Léčebné metody:

Fyzioterapeutické metody pro rehabilitační péči, balneoterapie, termoterapie, elektroterapie, pitná kúra termální vody, termální koupele.

Indikace:

Poruchy funkce pohybového aparátu následkem úrazů nebo degenerativních změn, revmatismus, svalové a neurologické problémy, stavy po mozkové mrtvici.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1