víkendové pobyty v lázních

Moravské Toplice

Termální lázně Moravske Toplice se nachází v severovýchodním cípu Slovinska nedaleko maďarských a rakouských hranic v oblasti nazývané Prekmurje(Zámuří), podle řeky Mury, která zde protéká. Oblast je rovinatá a zemědělsky velmi využívaná a svůj věhlas získala nejen díky lázním, ale i díky zdejšímu vínu. Centrem regionu je Murska Sobota, která je od Moravskych Toplic vzdálená jen asi 8 km.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Moravské Toplice
Moravské Toplice / Hotel Termal ****

TERME 3000 víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Krátký víkendový pobyt ve slovinských termálních lázních Moravské Toplice Vám pomůže odpočinout si po pracovním vypětí. Pojeďte relaxovat do hotelu Thermal s volným vstupem hotelových termálních bazénů a termálního parku Terme 3000. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Livada Prestige *****

LIVADA TERME 3000 víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Slovinské lázně Moravské Toplice Vás zvou na třídenní víkendový pobyt do hotelu Prestige Livada s polopenzí. Abyste si užili lázní, máte denně volný vstup do termálního parku Terme 3000 i do hotelových termálních bazénů. Taktéž můžete využít hotelové fitness centrum, zapůjčeného županu a Wi-Fi připojení.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Termal ****
Prodloužený víkendový pobyt ve Slovinsku? Nabízíme Vám takový v Moravských Toplicích v hotelu Termal. Vedle volného vstupu do termálních bazénů hotelu a vstupu do finské sauny, máte i neomezený vstup do termálního parku Terme 3000 s 11ti bazény.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Livada Prestige *****
Máte rádi termální vodu? Pojeďte si ji užít do Hotelu Livada Prestige v Moravských Toplicích. Vedle neomezeného vstup do hotelových bazénů máte volný vstup i do termálního parku Terme 3000. Současně s tím můžete užívat i saunový svět hotelu a denně pro vás bude na recepci připraveno čerstvé ovoce.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice

K objevení termálních pramenů došlo v 50. letech minulého století, kdy v oblasti byly prováděny průzkumné vrty při hledání ložisek ropy. Zdejší prameny vyvěrají z hloubky až 1500 m a mají velmi unikátní složení. Pro své zabarvení bývají někdy nazývány „černým zlatem Moravských Toplic“ nebo také „černou vodou“. Tato voda je vysoce koncentrovaná, obsahuje natrium-chlorid-karbonát, je slaná, kalná a je trochu cítit naftou. Díky svému složení a teplotě 72 °C má blahodárné léčebné účinky.

Po objevení pramenů byly na místě postaveny lázně, které procházely průběžně modernizací a dnes jsou tvořeny velmi moderním komplexem Terme 3000, který je největším rekreačním střediskem ve Slovinsku.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0