wellness pobyty

Jizerské hory

Jizerské hory jsou nejsevernějším českým pohořím. Jejich východní část zasahuje na polské území a dále navazuje na Krkonoše, na západě sousedí s Lužickými horami. Nejvyšší vrchol české části hor je Smrk (1124 m). Území bylo v roce 1968 vyhlášeno chráněnou krajinnou oblastí o rozloze 368 km2.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Jizerské hory
Jizerské hory / Montanie Resort ****

Wellness v Montanii

3 dny / 2 noci / polopenze
Přijeďte zrelaxovat do Resortu Montanie v Jizerských horách. Po celou dobu pobytu máte neomezený vstup do hotelového wellness, stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Jizerské hory / Antonie hotel ****
Zrelaxujte na horách při třídenním pobytu v krásném hotelu Antonie. Při pobytu ve všední dny můžete cstovat navíc za zvýhodněné ceny.

Cena zahrnuje

Jizerské hory / Antonie hotel ****

Romantický pobyt v Antonii

3 dny / 2 noci / polopenze
Pozvěte svého partnera do Hotelu Antonie**** a dopřejte si dokonalý romantický víkend.

Cena zahrnuje

Jizerské hory / Antonie hotel ****

Sportovní pobyt v Antonii

3 dny / 2 noci / polopenze
Využijte sportovní zázemí v hotelu Antonie v Jizerských horách při třídenním pobytu. Kromě neomezeného vstupu do sportovní zóny hotelu, máte v ceně 2x Green fee na golfovém hřišti Ypsilon, užijete si v hotelu sportovní masáž a volný vstup do wellness.

Cena zahrnuje

Jizerské hory / Montanie Resort ****
Máte rádi hory a wellness? Přijeďte na prodloužený víkend do Jizerek. Po poznávání okolí můžete zrelaxovat v hotelovém wellness centru s bazénem, whirpool, saunou....

Cena zahrnuje

Jizerské hory / Antonie hotel ****

Wellness ve všední dny 3

4 dny / 3 noci / polopenze
Zrelaxujte ve všední dny v Jizerských horách v krásném hotelu Antonie. K dispozici budete mít neomezený vstup do hotelového wellness a i Sport zóny.

Cena zahrnuje

Jizerské hory / Montanie Resort ****

Léto v Montanii 4

5 dní / 4 noci / polopenze
Nevíte kam na v létě na dovolenou? Vyzkoušejte 5tidenní pobyt v Jizerských horách v Resortu Montanie. Budete mít neomezený vstup do wellness hotelu a stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Jizerské hory / Antonie hotel ****

Léto v Antonii

5 dní / 4 noci / polopenze
Nevíte kam v létě na dovolenou a máte rádi hory? Přijeďte do hotelu Antonie na pětidenní pobyt. Můžete neomezeně využívat hotelové wellness, sportovní zónu, zapůjčit si můžete zdarma stan k nočnímu dobrodružnému přenocování a stravování budetete mít formou polopenze.

Cena zahrnuje

Jizerské hory / Montanie Resort ****

Léto v Montanii 6

7 dní / 6 nocí / polopenze
Týdenní letní dovolená v Jizerských horách pro ty, kteří mají rádi přírodu, hory, wellness. Ubytování v Resortu Montanie, stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Jizerské hory

V chráněné oblasti se nachází přes 20 chráněných území - přírodních rezervací, nalezišť a studijních ploch. Chráněna jsou především území s výskytem vzácných rostlin, rozsáhlá rašeliniště a původní bukové porosty. Za pozornost stojí celkový charakter Jizerských hor, který připomíná severskou přírodu.

Pro Jizerské hory jsou charakteristické zarovnané povrchy ve vrcholových oblastech tvořící tak vysoko položené náhorní plošiny, z nichž se zvedají žulové vrcholky a na nichž jsou mělké deprese obsahující četná rašeliniště.

Pohoří bylo nazváno podle řeky Jizery, která pramení na svazích Smrku.

Ještěd s televizním vysílačem, rašeliniště, lesy a horské louky – to jsou hlavní lákadla Jizerských hor. Kromě nádherné přírody tu objevíte také Liberec se zábavním centrem, zoologickou a botanickou zahradou, dále také impozantní zámek Frýdlant nebo lázně.

Zkuste se podívat na severní úbočí Jizerských hor, které nabízí docela jiný pohled než oblá návrší na jihu. Od Lázní Libverda s wellness centrem Jizera a proslulou výletní restaurací Obří sud, a od Hejnic, poutního města s bazilikou Navštívení Panny Marie, se otvírají cesty do skal, ke skalním městům a na vyhlídkové plošiny Krásná Maří, Ořešník, Paličník, Frýdlantské cimbuří či Ptačí kupy. Svou krásou vás okouzlí i četné vodopády, například na Malém a Velkém Štolpichu.

Jizerské hory patří mezi nejčistší hory v České republice. Aktivní nebo rodinná dovolená v Jizerských horách je tak volbou nejen českých turistů. Hledáte-li aktivní dovolenou, vězte, že žádné sportovní aktivity nejsou Jizerským horám cizí – Jizerské hory v létě nabízí hustou sítě turistických tras, kvalitní a značené cyklotrasy včetně singl treku, v zimě hory nabízí jak podmínky pro sjezdové lyžování tak i běžecké lyžování (Jizerská lyžařská magistrála nabízí přes 170km upravených tras). A až budete mít sportu víc než dost, poskytnou Vám také dostatek prostoru k odpočinku a relaxaci.

Dovolená v Jizerských horách, to je dovolená pro každého.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1