wellness pobyty

Konstantinovy Lázně

Wellness pobyty v Konstantinových Lázních slouží k načerpání nové energie pomocí wellness procedur, masáží a wellness koupelí. Svůj pobyt si můžete zpestřit návštěvou wellness centra, které nabízí veškeré wellness procedury, ale i výlety po okolí, které nabízí relax a uvolnění.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně / Lázeňský penzion Palacký ***

Wellness víkendový pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Pojeďte si na tři dny odpočinout od běžného shonu na wellness pobyt do Konstantinových Lázní. Ubytování si můžete vybrat ze tří lázeňských domů a hotelu. Strava formou polopenze.

Cena zahrnuje

Konstantinovy Lázně / Lázeňský penzion Palacký ***

Pobyt "EXCLUSIVE"

3 dny / 2 noci / polopenze
Vychutnejte si pobyt s neomezeným vstupem do wellness či fitness zóny s překrásným výhledem do lázeňského parku. Vyzkoušíte si vybrané procedury a dopřejte si volný čas sami pro sebe.

Cena zahrnuje

Konstantinovy Lázně / Lázeňský penzion Palacký ***

Wellness prodloužený pobyt

5 dní / 4 noci / polopenze
Zdá se Vám víkend na pobyt v lázních málo, ale o moc více dovolené nemáte? Pojeďte na prodloužený pobyt (5 dní) do Konstantinových Lázní a užijte si pobyt s programem, spolu s procházkami po okolí. Rozhodně doporučujeme ochutnat Prusíkův pramen.

Cena zahrnuje

Konstantinovy Lázně / Lázeňský penzion Palacký ***

Týden pro seniory

8 dní / 7 nocí / polopenze
Lázeňský pobyt pro seniory v Konstantinových Lázních, které jsou známé pro svůj klid pro odpočinek a relaxaci. Během osmi dní budete absolvovat 8 léčebných procedur a zdarma denně vstup do bazénu v hotelu Jirásek. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Konstantinovy Lázně / Lázeňský penzion Palacký ***
Potřebujete vypnout? Načerpat nových sil a odpočinout si od běžného shonu a starostí? Pak pojeďte do Konstantinových Lázní na wellness pobyt s lázeňskými procedurami – Zdraví z lázní. Konzultace s lékařem, 9 procedur, neomezený vstup do wellness centra a další program v rámci lázeňského balíčku.

Cena zahrnuje

Konstantinovy Lázně / Lázeňský penzion Palacký ***

Wellness týdenní pobyt

8 dní / 7 nocí / polopenze
Týdenní dovolená v Konstantinových Lázních? To je relax, odpočinek a procházky po úžasném okolí. Ideální i pro jízdu na kole po mnoha trasách. V ceně pobytu je zahrnuta koupel, masáž, hubnoucí kosmetická loď, denně neomezený vstup do wellness centra a další. Stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně jsou jedinými lázněmi v Plzeňském kraji, leží v nadmořské výšce 520 m n. m. obklopeny lesy, nedotčenou přírodou a rozhlehlým lázeňským parkem. První zmínka o výskytu minerálních pramenů u Nové Vsi pochází z 16. století, nicméně zájem o prameny se oživil na začátku 19. století, kdy byla v roce 1803 postavena u sirnatého pramene první lázeňská budova. Po dlouhých jednáních koupil tyto lázně v roce 1837 majitel panství Konstantin z Lövensteinu, podle kterého se lázně od roku 1900 jmenují Konstantinovy.

V roce 1901 byla do Konstantinových lázni přivedena železniční trať, díky které došlo k velkému rozvoji lázní, vybudování moderních lázeňských domů a hotelů.

Po první světové válce dochází k elektrifikaci obce a modernizaci hlavní lázeňské léčebné budovy, po druhé světové válce byla budova i hlavní pramen pojmenovány po pražském lékaři Bohumilu Prusíkovi, který byl význačným kardiologem a příznivcem lázní.

Pro všechny, tedy i zdravé návštěvníky a rodiny s dětmi, je pak připraveno moderní turistické zázemí s desítkami kilometrů cyklistických tras, inline stezka, naučné stezky a možnosti rekreačního vyžití, včetně nového wellness centra a gastronomické zážitky založené na využití regionálních potravin a produktů místního ekologického zemědělství.

Současně však lázně nabízejí mnoho programů zaměřené na kratší relaxaci a wellness.

Indikace

nemoci oběhového ústrojí: ischemická choroba srdeční, stavy po infarktu myokardu, hypertenze, stavy po kardiochirurgických výkonech, onemocnění a stavy po operacích na cévním systému mimo srdce

nemoci pohybového ústrojí: revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, revmatismus, artrózy velkých i drobných kloubů, chronické onemocnění páteře, stavy po ortopedických operacích

nemoci nervové: polyneuropatie, kořenové syndromy, stavy po poraněních a operacích mozku a míchy, nervosvalová onemocnění, Parkinsonova nemocnemoci z poruchy látkové výměny: diabetes mellitus

Léčivé zdroje

Léčivá minerální voda s nejvyšším obsahem volného kysličníku uhličitého v České republice, výjimečné čisté ovzduší.

Léčebné metody

Uhličité koupele, podkožní plynové injekce, suché uhličité koupele, vířivé koupele, perličkové koupele, čtyřkomorové lázně, iontoforéza, diadynamické proudy, phyaction, Träbertovy proudy, ultrazvuk, krátkovlnná diatermie, solux, léčebná tělesná výchova, inhalace, parafínové zábaly, klasické masáže, reflexní masáže, individuální rehabilitace, měkké techniky a rehabilitace po centrálních mozkových příhodách, přístrojové lymfodrenáže, oxygenoterapie. Jako doplněk k léčbě slouží Solná jeskyně a severská chůze s holemi (Nordic Walking).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1