wellness pobyty

Lázně Kynžvart

Lázně Kynžvart jsou město v Karlovarském kraji, na jihozápadním svahu Slavkovského lesa v samém cípu západních Čech. Leží uprostřed západočeských lázní – 10 km od Mariánských Lázní, 60 km od Karlových Varů, 35 km od Františkových Lázní a 30 km od přechodu do Spolkové republiky Německo.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Kynžvart
Lázně Kynžvart / Lázeňský dům Orlík ***

Relaxační pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Vyzkoušejte si pobyt v Lázních Kynžvart a přijeďte na 3 dny užít si 2 procedury, volný vstup do bazénu a sauny. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Kynžvart / Lázeňský dům Orlík ***

Wellness pobyt

5 dní / 4 noci / polopenze
Nabízíme wellnessový pobyt v v zapadočeských lázních. V Lázních Kynžvart si užijete 4 wellness procedury, 2 vstupy do bazénů, prohlídku zámku Kynžvart a nebo si můžete zapůjčit hole Nordic walking. Ubytování v jednom ze dvou lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Lázně Kynžvart / Lázeňský dům Orlík ***

Seniorský pobyt 70+

7 dní / 6 nocí / polopenze
Týdenní pobyt v Lázních Kynžvart pro starší a seniory. Na začátku pobytu vás čeká lékařská prohlídka a následně 9 procedur. Mimo to máte 3 vstup do bazénu a sauny, prohlídku zámku Kynžvart a streavování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Kynžvart / Lázeňský dům Orlík ***

Rodinný relax

7 dní / 6 nocí / polopenze
Užijte si s rodinnou týdenní pobyt v přírodě. Lázně Kynžvart Vám nabízí 6 nocí s polopenzí, 6 procedur pro dospělé, volný vstup do bazénu a sauny a mnoho dalšího. Ubytování možné v jednom ze dvou lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Lázně Kynžvart / Lázeňský dům Orlík ***
Nevíte kam na dovolenou s rodinou a chcete udělat něco pro své zdraví? Lázně na zkoušku je pobyt právě pro Vás. 6 nocí s polopenzí, denně 1 procedura a 3x za pobyt volný vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Lázně Kynžvart

Lázeňská léčba v Lázních Kynžvart je založena na dlouhodobě ověřených léčebných účincích zdejších zcela ojedinělých klimatických podmínek v kombinaci s využíváním jedinečných minerálních vod, balneologickými procedurami, rehabilitací, vodoléčbou a dalšími moderními léčebnými metodami. Lázně poskytují profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších lékařských poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace.

Město nabízí kromě překrásné panenské přírody sportovní vyžití na golfovém hřišti s 18 jamkami, nebo prohlídku Státního zámku Kynžvart, který je ceněnou kulturní památkou dokazující působení významného rodu Metternichů v tomto regionu. Více informací o městě naleznete na

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2