Wellness pobyty - Lázně Kynžvart

Lázeňský dům Orlík***

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Internet/WiFi
Parkování
Parkování zdarma

VYBAVENÍ POKOJE

Internet/WiFi
Koupelna/WC
Lednice
TV

Poloha:

Lázeňský dům Orlík leží v krásné části lázeňského parku. Je obklopen přírodou Slavkovského lesa.Pokoje v tomto lázeňském domě jsou po rekonstrukci a přímo v domě Orlík se nachází tělocvična, která je k dispozici pro různá sportovní soustředění, taneční kempy atd.

Popis resortu:

V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Celková kapacita Lázeňského domu Orlík je 14 pokojů a 2 apartmány.

Celý resort je uzpůsoben a situován tak, aby se klienti co nejvíce využili tyto jedinečné klimaktické lázně. Proto také se dochází jak na stravování tak i na procedury mimo ubytovací část. Stravování probíhá v centrální jídelně resortu a je situována za Lázeňským domem Orlík. Procedury probíhají v centrální budově balneocentra, která se nachází cca 100 m od Lázeňského domu Orlík.

Hostům je k dispozici resortový bazén, sauna a solárium.

Plavecký bazén v resortu má rozměr 16,8x8m, jeho hloubka je od 0,8m až 1,5m. Nejmenší děti mají k dispozici brouzdaliště s hloubkou 0,4m.Velkou předností bazénu je ošetřování vody ozonizací, nikoliv chlorováním. Nejen, že je tím vytvořené daleko příjemnější prostředí, ale hlavní přednost spočívá v tom, že mohou v bazénu plavat a rehabilitovat i pacienti s kožním onemocněním (ekzémy, lupénkou apod.). Teplota vzduchu v bazénové hale je 32°C, teplota bazénové vody je 28°C.Pro neplavce je možné zakoupení plaveckých pomůcek (nafukovací křidélka, pěnové opasky a rybičky apod.)

Vybavení pokoje:

Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi a minibarovou ledničkou. Lázeňský dům Orlík je ideální pro rodinné pobyty.

Stravování:

Stravování probíhá v centrální jídelně, která se nachází nedaleko ubytovacích domů.Snídaně je formou bufetu a probíhá od pondělí do pátku od 7:30 – 8:30 hod, v sobotu a v neděli od 7:30 – 9:00 hod. Večeře probíhají formou 1 servírovaného jídla - výběr ze 2 jídel.

Procedury poskytované resortem:

Komplexní balneo-centrum lázní poskytuje léčebné procedury při využití přírodních zdrojů a další široké spektrum léčebných procedur. Odborníci v lázních praucjí s moderními balneologickými postupy jako jsou vodoléčebné procedury (minerální koupele, přísadové koupele, hydromasážní lázeň, Hauffeho koupel, Hubbardova lázeň ...), suché uhličité koupele, masáže, inhalace, peloidní zábaly, magnetoterapie, elektroléčba a další.Resort nabízí také wellnessové a kosmetické služby jako např. masáže lávovými kamen, indickou masáž, lymfatické masáže nebo také manikúru a pedikúru. Léčebné lázně Kynžvart poskytují také procedury pro děti.

Poznámka:

Parkování na hotelovém parkovišti (zdarma).

Pobyt malého zvířete není možný.Wifi internetové připojení v celém resortu je k dispozici a je zdarma.

Lázně Kynžvart - Lázeňský dům Orlík - Seniorský pobyt 70+
Lázně Kynžvart
Lázeňský dům Orlík ***

Seniorský pobyt 70+

7 dní / 6 nocí / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2