wellness pobyty

Lázně Slatinice

Jedny z nejstarších moravských lázní leží v západní části Olomouckého kraje, cca 14 km od hanácké metropole Olomouc. Lázně jsou obklopeny rozsáhlým lesním masívem tzv. Velkého Košíře (cca 440 m.n.m).

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Slatinice

Lázně Slatinice

Historie lázní sahá do 16. století, kdy byla zdokumentována léčba vladyky Šimona z Nadějova. Nejstarší lázeňská budova pochází z konce 17.stol., hlavní lázeňská budova Morava byla postavena knížetem Aloisem Josefem Lichtenštejnem. V dnešní době jsou lázně Slatinice vyhledávány díky jedinečné přírodní sirné vodě s hypotonickým obsahem sirovodíku, a dále těmi, kteří hledají klidné prostředí a dokážou ocenit krásu místní přírody (množství značených turistických a cyklistických stezek).

Léčivé zdroje:

základním přírodním léčivým zdrojem lázní jsou minerální prameny přírodní sirné vody s hypotonickým obsahem sirovodíku.

Léčivé metody:

k hlavním patří hydroterapie (minerální sirovodíkové koupele o teplotě 35-38 º C, cvičení v bazénu, perličkové koupele), masáže (klasické, podvodní, přístrojové), léčebná cvičení, aplikace tepla a chladu (parafinové a rašelinové zábaly), světloléčba (horské slunce, solux), elektroléčba, léčba zvukem, plynové uhličité koupele, reflexní terapie

Indikace:

poruchy pohybové ústrojí, stavy po ortopedických operacích, poúrazové stavy pohybového ústrojí, nemoci z povolání, revmatické choroby, bolesti zad, páteře a kloubů, Bechtěrevova choroba, artrózy, nemoci oběhového ústrojí, onkologické onemocnění, kožní onemocnění

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1