wellness pobyty

Nepomuk

Nepomuk je nejen rodištěm svatého Jana Nepomuckého. Ve městě a v jeho okolí naleznete spoustu velmi zajímavých míst.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Nepomuk

Pivní zážitek v Nepomuku

3 dny / 2 noci / snídaně
Vyzkoušejte spojení blahodárných účinků piva a odpočinku. 2 noci se snídaní v pivním hotelu, soudek piva na pokoj, vstup do wellness....

Cena zahrnuje

Pivní wellness Zlatá Kráva

4 dny / 3 noci / snídaně
Vyzkoušejte pivní wellness při čtyřdenním pobytu v Hotelu Zlatá Kráva v Nepomuku. V ceně pobytu máte 3 nocí ubytování, pivní koupel, vstup do wellness a pivní soudek.

Cena zahrnuje

Pivní týden v Nepomuku

7 dní / 6 nocí / polopenze
Pivní týden v Nepomuku v hotelu Zlatá Kráva nabízí ubytování s polopenzí, 2 koupele, 2 masáže, každý den vstup do wellness a pivní soudky na pokoj.

Cena zahrnuje

Nepomuk

Nepomuk (německy Pomuk) je město na jihozápadě České republiky, v Plzeňském kraji, 33 km jihovýchodně od Plzně.

Hlavní nepomucké náměstí nese jméno Augustina Němejce, nejvýznamnějšího malíře Plzeňska přelomu 19. a 20. století a autora opony plzeňského Divadla J.K.Tyla.

Nejlákavější památkou Nepomucka je zámek Zelená Hora, známý ze Švandrlíkova románu Černí baroni a stejnojmenného filmu. Ale nachází se zde i jiná pěkná a zajímavá místa. Například Kostel svatého Jana Nepomuckého, Městské muzeum a galerie, Kostel svatého Jakuba, Svatojánské muzeum, Zelenohorská pošta.

Rodiny s dětmi mohou navštívit nepomucký zábavní park Pyramida nebo muzeum modelové železnice a v nedaleké Vrčeni.K výletům do přírody zve studánka sv. Vojtěch u Vrčeně, šindelem krytá kamenná poustevna Na Skalici u Prádla nebo Červený most.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1