wellness pobyty

Plzeň

Málokteré město má tak jedinečnou polohu jako Plzeň. Rozkládá se na postupném soutoku čtyř řek (Mže, Radbuzy, Úhlavy, Úslavy) uprostřed Plzeňské kotliny.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Plzeň

Víkend v pivovaru pro dva

3 dny / 2 noci / snídaně
Třídenní pobyt v Pilsen Beer Spa & Wellness hotel Purkmistr **** na okraji Plzně se snídaní a programem, který zahrnuje večeři pivních specialit, prohlídku pivovaru s degustací nefiltrovaných a nepasterovaných piv, dárkové dvou balení piva a možnost zahrát si bowling na jednu hodinu.

Cena zahrnuje

Wellness víkend v Purkmistru

3 dny / 2 noci / snídaně
Volný wellness pobyt na tři dny v Plzni, Beer Spa & Wellness hotel Purkmistr **** se snídaní, jednou večeří a vstupem do wellness (finská sauna, parní lázeň, whirlpool, infrakabina a relaxační místnost) na jednu hodinu. Volné chvíle můžete využít například ke zkoušce vaření piva (za poplatek).

Cena zahrnuje

Víkend s pivní koupelí

3 dny / 2 noci / snídaně
Sen pro každého chlapa a také pro některé dámy. Koupat se v pivu. To můžete zažít na třídenním pobytu v Plzni, Beer Spa & Wellness hotel Purkmistr **** se snídaní. Nejen, že Vás čeká zmíněná pivní koupel s originální recepturou a přísadami, ale navíc i masáž zad a šíje. 1x dostanete kávu a dezert.

Cena zahrnuje

Pohoda a odpočinek

3 dny / 2 noci / snídaně
Pohodový wellness pobyt k načerpání ztracené energie. Během třídenního pobytu v Beer Spa & wellness hotel Purkmistr **** se snídaní můžete využít jednu pivní koupel s originální recepturou, jeden vstup do hotelového wellness a jednu odpolední kávu a dezert. Hotel se nachází na okraji Plzně.

Cena zahrnuje

Plzeň

Kopce, které Plzeň ze všech stran lemují, jsou z větší části pokryté lesy. Ohromné lesní masivy na severním Plzeňsku i romantický venkovský charakter jižního Plzeňska v těsné blízkosti západočeské metropole dávají snado zapomenout, že Plzeň je čtvrtým největším městem v republice.

V regionu se zachovalo značné množství památek, především velkolepé barokní, klášterní a zámecké stavby, díky nimž se Plzeňsko nazývá perlou baroka. V dnešních podmínkách zahlcených turistických lokalit představuje region Plzeňsko jedinečnou příležitost strávit dovolenou v překrásné přírodě, ale s vynikajícími službami, bohatými možnostmi aktivního trávení volného času a silným kulturním a společenským zázemím krajského města Plzně.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2