Wellness pobyty - Praha

Aquapalace Hotel Prague****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Bazén
Domácí mazlíčci povoleni
Internet/WiFi
Restaurace
Sauna
Výtah
Bar
Garáž
Parkování za poplatek
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet/WiFi
Klimatizace
Koupelna/WC
Minibar
TV
Vysoušeč vlasů
Župan
Trezor

Poloha

Aquapalace Hotel Prague má výhodnou polohu u dálnice D1, v obchodní a komerční zóně Průhonice-Čestlice. Vzdálenost od centra Prahy je 16 km, 34 km od letiště Václava Havla. Parkování je možné v podzemních garážích hotelu za poplatek.

Popis hotelu

Aquapalace Hotel Prague je součástí unikátního sportovně-relaxačního komplexu Aquapalace Praha. Největší a nejluxusnější Fitness, SPA , Vodní a Saunový svět v ČR nadchne jak malé, tak dospělé návštěvníky. Hotel je tak ideálním místem pro rodinnou zábavu, adrenalin i zaslouženou relaxaci.Hosté hotelu prochází do areálu spojovacím tunelem již v plavkách a županu bez nutnosti využití veřejných šaten. Veškerá útrata se přenáší bezhotovostně na hotelový účet. Vstupy do Vodního a Saunového světa (jsou-li součástí balíčku) je možné využít v průběhu dne opakovaně a časově neomezeně v rámci otevírací doby areálu. Na ploše větší než 9.000m2 čeká každého množství zážitků a zábavy ve 3 palácích Vodního světa a nekonečná relaxace ve SPA či 14ti saunách Saunového světa.

Aquapalace Hotel Prague disponuje 231 hotelovými pokoji, vybavenými dle standardu 4 * Superior. Hostům je k dispozici recepce 24/7, lobby bar Barracuda, Restaurant Astra, Terressa i salonky a konferenční centrum.

Vybavení pokoje

Všechny nabízené pokoje a apartmá jsou účelně zařízené z přírodních materiálů a v barevných kombinacích evokujících relaxační pocit. Pocit komfortu je umocněn možností individuálního nastavení klimatizace, použití pokojového trezoru, občerstvení z minibaru, kávového a čajového pokojového servisu. Samozřejmostí je vysokorychlostní WiFi , pokojová přípojka LAN, plazmová TV, DVD přehrávač a telefon. V každém pokoji se nachází psací stůl se židlí, konferenční stolek s křeslem, šatní skříň. Všechny koupelny jsou vybaveny vanou, vysoušečem vlasů,luxusní hotelovou kosmetikou a župany pro dospělé osoby

V každém pokoji je k dispozici wellness taška s ručníky pro použití v aquaparku. Koupací pláště pro děti doporučujeme přivézt vlastní nebo je možné je zakoupit v Aquashopu ve vstupní hale Aquapalace Praha.

Stravování

Restaurant Astra je určen pro celodenní provoz od podávání snídaní,obědů a večeří formou polopenze či plné penze. Při pobytu ve Vodním a Saunovém světě je možno využít stravování a občerstvení v mnoha tematicky zaměřených restauracích,snacků a barů.

Wellness centrum:

Fitness, SPA, Vodní a Saunový svět je dostupné spojovací chodbou z hotelu. Rezervace procedur jsou doporučeny již před příjezdem.

Poznámka:

Poplatek z pobytu: 21,- Kč osoba/den

Parkování je možné v hotelové podzemní garáži ( za poplatek 275 Kč/den)

Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek 825 Kč/den)

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2