wellness pobyty

Šumava

Šumava (německy „Böhmerwald“) je rozsáhlé pohoří na hranicích Česka, Rakouska a německého Bavorska.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Šumava

Bike wellness relax

3 dny / 2 noci / polopenze
Pokud máte rádi cykloturistiku, pak doporučujeme vyzkoušet krátký pobyt ve Wellness hotelu Florián na Šumavě a možností využít wellness centrum v hotelu.

Cena zahrnuje

Wellness relaxační pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Wellness hotel Florián nabízí krátký wellness pobyt s polopenzí, vstupem do wellness centra a fitness.

Cena zahrnuje

Vyzkoušejte si krátký pobyt přímo u Lipenské přehrady v luxusních apartmánech.

Cena zahrnuje

Senior 55+

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní pobyt určený pro hosty 55+ v krásném prostředí Wellness hotelu Florán na Šumavě. Přijeďte si odpočinout a načerpat nové síly.

Cena zahrnuje

Romantický pobyt pro dva

3 dny / 2 noci / polopenze
Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Florián obsahuje 2 noci s polopenzí, welcome drink, privátní romantickou večeři u krbu, vstup do wellness centra a mnoho dalšího....

Cena zahrnuje

Šumava / Hotel Maxant ***

Frymburský wellness

3 dny / 2 noci / snídaně
Užijte si krátký pobyt u Lipenské přehrady ve Frymburku. Hotel Maxant nabízí ubytování se snídaní a neomezený vstup do wellness centra.

Cena zahrnuje

Šumava / Hotel Maxant ***

Frymburský pobyt

4 dny / 3 noci / snídaně
Prožijte báječný prodloužený víkend na Lipně ve wellness hotelu ve Frymburku. Díky našemu wellness balíčku potěšíte tělo i ducha a domů se vrátíte maximálně osvěženi.

Cena zahrnuje

Lipno Lake Aktiv

4 dny / 3 noci / za osobu
4 dny u Lipenské přehrady v luxusních apartmánech. Pobyt můžete strávit aktivně a vyzkoušet širokou škálu sportovních aktivit, které Lipno nabízí.

Cena zahrnuje

Šumava / Hotel Maxant ***
Wellness pobyt pro dva je ta správná volba pro ty, kteří si chtějí užít ničím nerušený romantický pobyt.

Cena zahrnuje

Bike wellness relax 4

5 dní / 4 noci / polopenze
Poznejte krásy Šumavy na kole. Wellness hotel Florián Vám nabízí petidenní pobyt s možností vypůjčení kol se slevou. Zrelaxovat můžete v hotelovém wellness centru.

Cena zahrnuje

Wellness - relaxační pobyt

5 dní / 4 noci / polopenze
Zveme Vás do nového stylového horského hotelu, který vznikl díky citlivé rekonstrukci historického šumavského stavení v nedotčeném a divokém koutu Šumavy. Zrelaxujte ve Wellness hotelu Florián.

Cena zahrnuje

Senior 55+ 4

5 dní / 4 noci / polopenze
Pětidenní seniorský pobyt 55+ s polopenzí, 2x vstupem do wellness centra a mnoho dalšího....To nabízí Wellness hotel Florán v srdci Śumavy.

Cena zahrnuje

Šumava / Hotel Maxant ***

Seniorský pobyt 55+

6 dní / 5 nocí / snídaně
6 dní dovolené v hotelu na Lipně! Je na vás, jak ho strávíte! Možností je nespočet. Okolí Lipna zve k příjemným nenáročným procházkám a blízkost kulturních památek nabízí nekonečné možnosti příjemných výletů. Na podzim můžete procházky spojit i se sběrem hub, které Vám na hotelu usušíme. A po celý rok je vám k dispozici hotelové wellness centrum s bazénem.

Cena zahrnuje

Vyzkoušejte dovolenou v krásných apartmánech na Lipně. Pobyt je vhodný jak pro aktivní, tak pro rodiny s dětmi.

Cena zahrnuje

Šumava / Hotel Maxant ***

Týden na Šumavě

8 dní / 7 nocí / snídaně
Týden dovolené v hotelu ve Frymburku na Lipně nejen v zimě. Balíček je sestaven tak, abyste měli dost času nejen na sportovní aktivity přes den – v zimě na lyžích, v létě třeba na kolech, ale i čas na relaxaci v hotelovém wellness centru.

Cena zahrnuje

Léto na Lipně

8 dní / 7 nocí / za osobu
Týdenní letní dovolená u vody s možností využití sportovních aktivit v okolí. Užijte si pobyt v apartmánech Lipno Lake Resort.

Cena zahrnuje

Šumava

Šumava je lákavým cílem pro ty, kteří hledají sílu a majestát přírody, fyzické i psychické zotavení.

Šumava jsou lesy a louky, údolí ztracená na konci světa, jezera obzory plné hor a kopců. Ale je také plná hradů, muzeí, lanových parků, cyklotras nebo lyžařských areálů.

Šumava neboli Národní park Šumava se rozkládá na území o rozloze 680 km2. V roce 1990 byla zapsána do seznamu UNESCO jako Biosférická rezervace Šumava. Nejvyšší horou Šumavy je německý Velký Javor (německy „Grosser Arber) se 1456 m, na české straně hranice Plechý (1378m).

V každém ročním období míří na Šumavu spoustu vyznavačů aktivního odpočinku. Ačkoliv v sezoně jsou nejpopulárnější trasy plné turistů, šumavským místům to neubírá na jejich kouzlu. Na Šumavě je ale stále co nového objevovat a mnohá kouzelná místa stojí stále stranou od turistického zájmu. Tam je možno i v době vrcholící sezony zažít klid a samotu.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1