wellness pobyty

Hajdúszoboszló

Lázně Hajdúszoboszló leží ve východním Maďarsku na okraji slavné puszty neboli Velké nížiny, pouze 21 km od druhého největšího města země Debrecenu.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Aqua Sol ****

Termální ráj AQUA SOL

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní wellness pobyt v Maďarských lázních Hajdúszoboszló v krásném Hunguest hotelu Sol **** s polopenzí a volnými vstupy do hotelového wellness centra, Hungarospa (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč.

Cena zahrnuje

Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Aqua Sol ****

Termální týden AQUA SOL

8 dní / 7 nocí / polopenze
Wellness pobyt plný vody, termálů a atrakcí. Celý týden si můžete užívat hotelového wellness centra, Hungarospa lázní (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč, zapůjčený župan a připojení k internetu.

Cena zahrnuje

Hajdúszoboszló

Termální prameny zde byly objeveny, podobně jako v některých jiných lokalitách, při neúspěšném hledání ropy před více jak 80 lety. V současné době patří lázně k oblíbeným cílům nejen pacientů léčebných pobytů, ale i vyznavačů wellness turistiky, a to především díky místním termálním lázním Hungarospa s termálními bazény a nabídkou wellness procedur, a dále modernímu Aquapalace – ojedinělému areálu s termálními bazény, saunovým světem a wellness. Neváhejte, vyberte si některý z bohaté nabídky našich wellness programů a poznejte vzdálené, ale velmi zážitkové Hajdúszoboszló!

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1