wellness pobyty

Harkány

Lázeňské město Harkány s téměř středomořským podnebím leží v jihozápadním cípu Maďarska v blízkosti řeky Drávy, která zde tvoří hranici s Chorvatskem.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Harkány

Na skok v Harkány

3 dny / 2 noci / snídaně
Jedny z nejznámějších Maďarských lázní Harkány, Vás zvou na krátký třídenní pobyt. Ubytováni budete v Ametiszt hotel Harkány *** se snídaní. V ceně pobytu máte jednu celodenní vstupenku do Lázní Hárkány (využití wellness sekce lázní: sauna, jacuzzi, parní kabina) a parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Krátká dovolená v Harkány

6 dní / 5 nocí / snídaně
Pojeďte si odpočinout do nejznámejších lázní v Maďarsku! Šestidenní pobyt v Maďarských lázní Harkány, hotelu Ametiszt Harkány *** se snídaní a třemi celodenními vstupy do Lázní Hárkány (využití wellness sekce lázní: sauna, jacuzzi, parní kabina). Navíc parkování u hotelu je zdarma.

Cena zahrnuje

Rekreace v Harkány

8 dní / 7 nocí / snídaně
Kde budete trávit svou dovolenou? Pojeďte do lázní Harkány v Maďarsku a užijte si týden plný odpočinku a relaxace. Čeká Vás sedm nocí v Ametiszt Hotel Harkány*** se snídaní a čtyři celodenní vstupenku do Lázní Hárkány (využití wellness sekce lázní: sauna, jacuzzi, parní kabina).

Cena zahrnuje

Harkány

Při výkopech kanálu došlo v r. 1823 k objevení termálních pramenů a hned rok nato byly postaveny první lázeňské domy. Dnes jsou Harkány známé především díky veřejným termálním lázním, které je právem řadí k nejoblíbenějším termálním místům v Maďarsku.

Odměnou za Vaši cestu do Harkány Vám bude skvělý odpočinek spojený s řadou nezapomenutelných wellness procedur. Zapomeňte na svoje každodenní starosti a přijeďte se zrelaxovat a užít si svůj wellness!

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2