Wellness pobyty - Körmend

Mjus World Resort & Thermal Park****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Akceptace platebních karet
Balneo
Bazén
Bezbariérový přístup
Internet/WiFi
Masáže
Restaurace
Sauna
Výtah
Bankomat v místě
Bar
Bazén - venkovní
Bazének - relaxační
Bazén - dětský
Fitness
Internet/WiFi zdarma
Kosmetika
Letní terasa/zahrada
Nekuřácké pokoje
Parkování zdarma
Pokojová služba
Praní a žehlení prádla
Přátelské k dětem
Recepce
Trezor
Úschovna jízdních kol

VYBAVENÍ POKOJE

Balkon
Internet/WiFi
Klimatizace
Koupelna/WC
Minibar
TV
Vysoušeč vlasů
Župan
Internet/WiFi zdarma
Koupelna - pouze sprcha
Pantofle na pokoji zdarma
Povlečení
Ručníky
Toaletní potřeby zdarma
Trezor
TV - kabelové programy

Poloha:

rozsáhlý resort o rozloze 45.000 m2 travnaté plochy garantuje dostatek klidu a soukromí a umožňuje mimo jiných atrakcí i procházky areálem. Hlavní silnice č. E 66 sice lemuje opodál jednu stranu resortu, ale ze všech ostatních stran je volné prostranství, které garantuje klidnou relaxaci.

Popis resortu:

resort vyrostl na pozemku, kde dříve stála továrna na boty pro italskou značku Mjus. Poté, co byla produkce přemístěna mimo Maďarsko, hledali majitelé rozumné uplatnění pro opuštěný areál. Až po provedených vrtech (2015) došlo k nálezu termální vody a vybudování tohoto ojedinělého, italsky designového hotelového komplexu (r. 2016). Ukázkovou prodejnu bot najdete i dnes v hotelovém komplexu, takže můžete spojit příjemné s užitečným. Avšak připravte si trochu více peněz, jedná se o kvalitní designové boty Made in Italy!Přivítáni budete v hotelové non-stop recepci, do pokojů se dostanete hotelovými výtahy. Vlastní hotel nabízí několik gastronomických zařízení – hlavní hotelovou restaurací je Pizzeria Lo Spaghetto (italská, maďarská a mezinárodní kuchyně vč. pravých italských pizz), v Lounge Baru či Bowling Baru Vám nabídnou množství nápojů, v cukrárně Italia pak množství rafinovaných italských sladkostí. V hotelu dále najdete billiard, stolní tenis a množství služeb pro děti – dětská hřiště, animační programy, dětskou hernu, trampolíny, půjčovnu kol aj. (částečně za poplatek na místě). Resort disponuje vodní plochou o rozloze 1.800 m², čistá termální voda vyvěrá z hloubky více než 1000 metrů. Rozsáhlá hotelová wellness a spa zóna je k dispozici ubytovaným hostům bezplatně, pouze procedury jsou zpoplatněné (platba na místě).

Termální svět je tvořen soustavou bazénů:

Jeskynní bazén: vnitřní ( 32°/ 34°C teplota vody, 105 / 140 cm hloubka, celoroční provoz, bar)

Tobogány: z prostoru od Jeskyního bazénu je přístup ke dvěma tobogánům

Mosaikový bazén: vnitřní a venkovní ( 34° / 36° C teplota vody, 130 cm, vstup povolen osobám starším 16 let, celoroční provoz)

Jezerní bazén: venkovní (20° / 25° C teplota vody, 30 / 190 cm hloubka, pouze letní provoz)

Panoramatická hydromasážní vířivka: venkovní (pro 4 osoby, 28° / 32° C, v provozu jako Jezerní bazén).

Dětský bazén: vnitřní (33° / 35° C teplota vody, 30 cm hloubka, celoroční provoz)

Hotelové Spa: Ojediněle architektonicky řešené panoramatické Spa nabízí pestrou škálu wellness procedur, především masáží. Saunový svět sestává z několika saun a Kneippova chodníku. Je určen osobám starším 16 let, neboť se jedná o saunu společnou, bez plavek za použití ručníku (nudismus není v hotelu povolen).

Najdete zde: Římskou lázeň (30°/40°C), Tureckou lázeň (40°/50°C), Biosaunu (50°/60°C), Venkovní finskou saunu ( 90°C)V areálu Saunového světa se nachází zážitkové ochlazovací sprchy a také hydromasážní vířivky, které zaručují klid a uvolnění ( 28° / 32°C, max. počet osob 4). V saunovém světě se pořádají saunové rituály – dle rozpisu na místě.

V celém areálu jsou k dispozici relaxační a odpočinkové zóny, letní sluneční terasa, sluneční lehátka, wellness bar s terasou aj.Hotelové fitness – Technogym je vybaveno moderními přístroji tak, aby uspokojilo i ty nejnáročnější (vstup je povolen osobám starším 16 let).Celková kapacita hotelu je 122 pokojů s max. počtem lůžek až pro 320 osob. V nabídce hotelu jsou pokoje 6 kategorií, ta naše se omezuje pouze na dvě základní kategorie.

Upozornění: V době od 30.09.19 do 10.10.19 bude mimo provoz Jezerní bazén s tobogány z důvodu pravidelné údržby. Děkujeme za pochopení.

Vybavení pokoje:

Kat. Standard Premium: Pokoj o rozloze 27 m2 pro 2 dospělí a dítě do 12 let (rozkládací křeslo).Kat. Komfort o rozloze 31 m2 pro 2 dospělé (manželská postel) a až 2 děti do věku 12 let (příležitostná lůžka)Obě kategorie disponují balkonem, SAT-TV, WiFi, trezorem, minibarem, klimatizací, koupelnou se sprchou a WC a fénem, na pokoji je k dispozici župan a taška do lázní.

Stravování:

v hotelové restauraci – snídaně a večeře bufet.

Wellness procedury poskytované resortem:

Kromě bezplatného využití termálního světa můžete za poplatek využít nabídky Spa (celá škála wellness masáží, aromatické, sportovní, reflexní, pro těhotné, a dále Lomi lomi, lávovými kameny, shiatsu, Kleopatřina aj.) K dispozici jsou také kosmetická ošetření obličeje a zkrášlovací služby (barvení řas či obočí aj.)

Poznámka:

Parkování je možné před hotelem, zdarma. Pobyt domácích zvířat není povolen.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2