wellness pobyty

Sárvár

Sárvár (16 tisíc obyvatel) je příjemné městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické zajímavosti.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Sárvár
Dopřejte si příjemný třídenní pobyt v Maďarsku, lázních Sárvár, v hotelu Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel**** s polopenzí a volným vstupem do bazénů a do saunového světa. Dále můžete zajít na skupinová cvičení nebo relaxovat v arboteru.

Cena zahrnuje

Sárvár Park Inn na 3 dny

3 dny / 2 noci / all inclusive
Kouzelné maďarské lázeňské městečko Sárvar stojí určitě za návštěvu. 3 dny bohatě stačí na odpočinek v Termálech a načerpání nových sil. V ceně je kromě ubytování také volný vstup do Termálních Lázní a all inclusive v hotelu.

Cena zahrnuje

Zaplaťte tři noci ale bydlete čtyři noci. To je výhodná nabídka Maďarských lázní Sárvár a hotelu Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel****. K tomu si připočítejte polopenzi, volný vstup do bazénů a saunového světa, možnost účastnit se skupinového cvičení, návštěvu arboreta, fitness centrum a zapůjčení županu.

Cena zahrnuje

Taková výhodná nabídka! Navštivte maďarské lázně Sárvár a hotel Park Inn by Radisson s all inklusive za velmi výhodných podmínek! Zaplatíte za 3 noci, ale bydlet budete 4 noci. Navíc využijete neomezený vstup do termálních lázní, který jistě uspokojí Vaši touhu po odpočinku.

Cena zahrnuje

Sárvár Park Inn na 4 dny

4 dny / 3 noci / all inclusive
Navštivte malebné maďarské lázeňské městečko Sárvar a vychutnejte si dosyta termální lázně a pohodlné ubytování moderního hotelu Park Inn by Radisson. K odpočinku přispěje také stravování All inclusive, takže bude o Vás krásně postaráno.

Cena zahrnuje

Všední dny Spirit léto 3+1

5 dní / 4 noci / polopenze
Zvýhodněný pobyt v jednom z nejlepších lázeňských hotelů v Maďarsku. Lázně Sárvár, Spirit hotel Thermal Spa ***** s polopenzí. Zaplatíte tři noci a jednu noc dostanete navíc zdarma. Užijete si tak pět dní se vstupem do Wellness komplexu Oase a saunového světa.

Cena zahrnuje

Čistý duch, tím je jistě myšlen duch lázní, pohody a relaxace. Kde? V Maďarsku, lázních Sárvár, v luxusním hotelu Spirit Hotel Thermal Spa ***** s polopenzí a volným vstupem do wellness a saunového světa, do fitness a na sportovní programy pořádané hotelem. Pobyt na čtyři dny s nástupem neděle až úterý.

Cena zahrnuje

Prodloužený víkend SPIRIT

4 dny / 3 noci / polopenze
Nechte o sebe pečovat v jednom z nejlepších lázeňských hotelů v Maďarsku, v lázních Sárvár, hotelu Spirit Hotel Thermal Spa ***** . Nejdříve dostanete přípitek na přivítanou a pak již můžete navštěvovat wellness komplex Oase, saunový svět a sportovat.

Cena zahrnuje

Necelý týden v kouzelném lázeňském středisku, obklopeném arboretem s magickými stromy. Polopenze, vstup do wellness, bazénů a cvičení doplníte fakultatívním balíčkem 6ti Balneo procedur.

Cena zahrnuje

Užijte si týdenní wellness pobyt za zvýhodněnou cenu v maďarských lázních Sárvár. Zaplatíte šest nocí, ale zůstanete celý týden. Navíc stravování All inclusive a denně vstup do termálů.

Cena zahrnuje

Velikonoce ve SPIRITU

5 dní / 4 noci / polopenze
Rádi vyrazíte ve sváteční dny zažít něco neobyčejného? Pak jistě nepohrdnete wellness pobytem o Velikonocích v jednom z nejlepších maďarských Spa hotelů a to v lázních Sárvár, Spirit Hotel Thermal Spa ***** s polopenzí, welcome drinkem, a neomezeným využitím wellness komplexu Oase se saunovým světem.

Cena zahrnuje

Sárvár

Od 16. století byla tato oblast významným střediskem vzdělanosti a kultury, a to díky hradu Nádasdy-vár, který byl následně přestavěn v renesanční hradní zámek a stal se symbolem města.

Termální lázně Sárvár nabízejí celoročně ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci a získaly si velmi rychle oblibu i u návštěvníků z České republiky. Centrem zájmu jsou místní veřejné termální lázně, které prošly rozsáhlou modernizací a nabízejí množství termálních bazénů, saunový svět a četné wellness zážitky. Velmi oblíbený je Park Inn hotel, propojený s veřejnými lázněmi, jehož wellness programy patří k těm nejžádanějším. Náročnější klienty plně uspokojí Wellness Hotel Spirit Thermal Spa, který představuje špičkové zařízení tohoto druhu v Maďarsku. Rozšiřte řady našich spokojených wellness hostů v Sárváru!

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2