Wellness pobyty - Piešťany

Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel*****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Bazén
Restaurace
Výtah
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Balkon
Internet/WiFi
Klimatizace
Koupelna/WC
Minibar
TV
Vysoušeč vlasů
Župan
Trezor

Poloha

Ojedinělý hotel Thermia Palace najdete přímo na tzv. Lázeňském ostrově, v těsné blízkosti mostu vedoucího do centra města.

Popis resortu

Hotel Thermia Palace je secesní budova z r. 1912, která prošla před nedávnem absolutní renovací a stala se nositelem značky Danubius Classic Collection, symbolizující jedinečnou atmosféru, vysokou kvalitu a vynikající služby.

V překrásných interiérech hotelu najdete Grand Restaurant, Cafe Alexander, Salon Hubertus, kuřácký Salón Ferdinand, hotelovou zahradu s venkovním hotelovým bazénem, dále recepci s kompletním servisem, výtahy.

Velkou předností hotelového komplexu je jeho propojení s lázeňským domem Irma Health Spa, kde se poskytuje na 60 lázeňských procedur, vč. bahniska a zrkadliska (teplota termální vody je 38-39 oC).

Od léta 2019 je hostům zdarma k dispozici nově vybudované Wellness Irma – venkovní bazén (34 – 36 C), vnitřní bazén s hydromasážními lůžky (30 – 32 C), vnitřní vířivka, sauny (/finská, parní, infrasauna), zážitkové sprchy, tepidárum, relaxační místnost. Vedle komplexního balneo-centra se zde nabízí služby medical-wellness a dále zde najdete Emporium Wellness & Beauty (luxusní procedury, čtyřruční masáž, Clarins Beauty-centrum - kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, manikúra).

Vybavení pokojů

Pokoje kat. Komfort jsou klimatizované, vybavené koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), WC, sat-TV, Wi-Fi připojením na internet, trezorem, dvěma telefony, minibarem, čajových a kávovým servisem, láhví minerální vody, županem.V hotelu jsou vyšší kategorie (na vyžádání - za příplatek) Deluxe (prostornější) a apartmány (balkon, oddělený obývák a ložnice) V pokojích kategorie Deluxe mají navíc extra-služby (dárek na přivítanou, rozestýlaní, denní tisk - v apartmánech)

Stravování

Snídaně - bufet, obědy či večeře- bufet nebo menu (výběrem z více variant).

Procedury poskytované resortem

Všechny lázeňské služby v komplexu - viz Lázeňský dům Danubius Health Spa Irma.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1