wellness pobyty

Sliač

V centrální části Slovenska mezi Banskou Bystricí a Zvolenem leží lázeňské město Sliač, známé svými minerálními prameny s vysokým obsahem kysličníku uhličitého. Z této centrální polohy Slovenska můžete navštívit i další zajímavá historická města či přírodní krásy Slovenska.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Sliač

Víkendový pobyt

3 dny / 2 noci / plná penze
Třídenní víkendový pobyt na Slovensku v lázních Sliač Vám pomůže dostat se zpět do kondice. Čeká na Vás ubytování v hotelu Palace*** s programem, s kterým si užijete masáž, biovak, minerální a rehabilitační bazén, solnou jeskyni a také plynovou injekci (takto se nazývá lázeňská procedura).

Cena zahrnuje

Relaxační pobyt senior

6 dní / 5 nocí / plná penze
Pobyt v lázních Sliač, určený pro klienty starší šedesáti let, je nejen cenově výhodnější, ale také lékař přihlédne k Vašemu věku a optimálnosti předepsaných procedur, které budete mít dvě denně za každé přenocování. Pobyt je na šest dní s plnou penzí a ubytováním v tříhvězdičkovém hotelu Palace.

Cena zahrnuje

Relaxační pobyt

6 dní / 5 nocí / plná penze
Nevíte kam na dovolenou? Chcete odpočívat, relaxovat, objevovat okolí a přitom si i užít něco navíc? Pak je zde pro Vás ideální Relaxační pobyt na Slovensku v lázních Sliač. Ubytování v hotelu Park s plnou penzí na šest dní a s dvěma procedurami za každou noc denně (od pondělí do soboty.

Cena zahrnuje

Sliač

Kdysi nejznámější uherské lázně nabízejí návštěvníkům komplexní lázeňskou péči, ale i řadu krátkodobých relaxačních a wellness programů. Příjemné klidné prostředí s množstvím parků a lesoparků dokresluje poklidný ráz místa, ve kterém jistě dosáhnete relaxace a odpočinku pro své tělo i mysl. V nabídce lázní jsou i wellness pobyty pro seniory!

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1