wellness pobyty

Vyšné Ružbachy

Vyšné Ružbachy (623 m n.m.) vznikly na vydatných minerálních pramenech v údolí Zálažného potoka na východním úpatí Spišské Magury.

více

Wellness pobyty Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Vyšné Ružbachy
Vyšné Ružbachy / Grand hotel Strand ****

Wellness pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Pojeďte si užít víkend, či jakékoliv jiné tři dny do Slovenských lázní Vyšné Ružbachy. K pobytu s polopenzí v Grand hotelu Strand **** budete mít navíc celodenní vstup do Aqua Thermal Wellness, najdete zde bazén 34°C, thermal jacuzzi, parní bylinnou saunu, finskou i infra saunu a ochlazovací bazén.

Cena zahrnuje

Vyšné Ružbachy

Historie lázní sahá do 13. století, významnější rozvoj nastal již v 16. století výstavbou prvních lázeňských budov. Návštěvníky láká krásná okolní příroda, zachovalá lidová architektura a bohatá historie tohoto místa.

Nabízíme Vám pobyty v Grand hotelu Strand s návštěvou Aqua thermal wellness IZABELLA. Programy mají charakter léčebného wellness. Navštivte Vyšné Ružbachy. Odměnou Vám bude vysoký standard služeb, skvělý wellness a odpočinek v krásné přírodě!

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1